معرفی اسمو
Osmo Mobile 3

 
Osmo Mobile 3 با استفاده از یک گیمبال 3 محوره که به طور موثری حالت های لرزش فیلم را کاهش می دهد ، و تصویری بسیار صاف و تثبیت شده را ارائه می دهد. این یک محصول سبک  ، بسیار پاسخگو و واکنش پذیر است که در زمان واقعی به حرکات شما واکنش نشان می دهد ، به شما این امکان را می دهد تا بیشتر در لحظه مورد نظر تمرکز کنید.
​​​​​​​
Osmo Mobile 3 به لطف طراحی هوشمندانه خود ، می تواند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرد . این محصول با راحتی کامل در درون دست قرار می گیرد و شما را قادر می سازد بدون هرگونه محدودیت تصاویر مورد نظر خود را ایجاد کنید .
حالت Story قالب های مختلفی را ارائه می دهد که با اضافه کردن خودکار حرکت ، موسیقی و سایر جلوه ها تصاویر ویرایش شده و هنرمندانه تری را در اختیار شما قرار می دهد .
دکمه های راحت و عملکردهای بصری آسان باعث می شود تا Osmo Mobile 3 فقط با یک دست قابل استفاده باشد و قابلیت تطبیق پذیری و آزادی جابجایی بیشتری را فراهم         می آورد.
از مراحل وقت گیر خداحافظی کنید. Osmo Mobile 3 قادر است از هر زاویه ای با دکمه M و دکمه شاتر عکس برداری کند. عملکردهای مفیدی مانند Quick Roll را کاوش کنید ، که به شما امکان می دهد از حالت عمودی به حالت افقی منتقل شوید.