​​​​​​​DJI RS 3 Pro

تثبیت کننده گیمبال DJI RS3 Pro به گونه‌ای طراحی شده است که شیک‌تر و قدرتمندتر از گیمبال Ronin RS 2 است، بدنه فیبر کربنی آن تنها 1.5 کیلوگرم وزن دارد. این گیمبال کوچک برای پشتیبانی و پایداری به اندازه کافی قدرتمند است تا دوربین‌های سایز متوسط ​​مانند Sony FX6 یا Canon C70 با لنز زوم 70-24 میلی‌متری به آن متصل شود. با صفحه نمایش OLED تمام رنگی بزرگتر، دستگیره تنظیم دقیق جدید و پایداری بیشتر، RS 3 می تواند به یک بخش ضروری از کیت دوربین حرفه ای شما تبدیل شود.

​​گیمبال یا استابلایزر ( Stabilizer ) از محبوب ترین وسایل الکترونیکی در زمینه فیلم برداری است که یکی از کمپانی های سازنده آن برند DJI است. گیمبال های این کمپانی در بازار به نام رونین شناخته می‌شوند که حتی بزرگترین و شناخته شده ترین کارگردانان جهان با آنها به ساخت فیلم و سریال پرداخته اند، فیلم و سریال هایی که با امتیاز زیادی برنده جوایز ویژه ای نیز شدند.

​​​​​​​
علت این رویداد عملکرد شگفت انگیز و طراحی فوق‌العاده این ابزار است. به عنوان مثال بدنه برخی از گیمبال های dji سری رونین sc از آلومینیوم فشرده ساخته شده که هم بسیار سخت و قوی است و هم بسیار سبک و راحت برای حمل و نقل. علاوه بر این ها به علت داشتن 3 محور چرخشی حول محور قبلی و بعدی خود باعث به صفر رساندن لرزش تصویر در هنگام فیلم برداری می‌شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مدل های گیمبال های برند DJI به بخش بلاگ وبسایت رسمی dji-ideal.ir مراجعه کنید.
تمامی لرزشگیر های موجود در بازار جهانی که وارد کشور ایران می‌شود تنها در ایده‌آل دوربین/تعمیرگاه مرکزی دوربین و لرزشگیر دوربین قابل تعمیر و سرویس دهی می‌باشد.

انواع گیمبال دوربین مورد پذیرش برای تعمیر در سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین: RS 2 ، RSC 2 ، RS 3 ، Ronin S ، Ronin SC ، RS 3 Pro