از زمان تولید و عرضه محصولات تصویر برداری پروازی ؛، افق های جدید پیش روی عکاسان و تصویر برداران حرفه ای گشوده شده است .

تغییر زاویه دید دوربین  و استفاده از زاویه دید  از بالا , به همراه کنترل لرزش دوربین و همچنین امکان استفاده از دوربین در فواصل دوربین ؛ موجب شده است تا استفاده از ریز پرنده های پروازی تصویر برداری ( فانتوم - هلی شات و ... ) به سرعت به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کند .

ایده‌آل دوربین-نمایندگی محصولات dji

کمپانی DJI یکی از پیشرفته ترین کمپانی های تولید تجهیزات تصویر برداری پروازی به شمار می آید .
کمپانی DJI یکی از شرکت های دارای فناوری برتر است که مقر اصلی آن در کشور چین می باشد .​​​​​​​

این کمپانی دارای تعداد زیادی از کارخانه های تولید کننده پهباد های پروازی ( فانتوم - مویک و ... ) در سراسر جهان می باشد .

کمپانی DJI  ؛ علاوه بر پلتفرم های پروازی ؛ انواع مختلفی از محصولات متنوع از قبیل گیمبال ؛ استابیلایزر تصویر برداری ؛ رونین ؛ اسمو و دوربین های اکشن را نیز تولید می نماید .

در حال حاضر می توان بیان نمود که بیش از 70 درصد از بازار تولید محصولات پروازی تصویر برداری ؛ در اختیار کمپانی بزرگ DJI می باشد .

نمایندگی DJI در سال 2017 ، به سبب تولید فناوری محصولات پروازی تصویر برداری ؛ به عنوان یکی از برترین شرکت های فناوری در جهان شناخته شد .

شرکت ایده آل دوربین ؛ نمایندگی محصولات DJI در ایران را برعهده دارد .

ایده آل دوربین یکی از برترین برند های خدمات پس از فروش انواع محصولات عکاسی و تصویر برداری ؛ اکنون با عضویت در اتحادیه صنایع هوایی و فضایی و با به دست آوردن مجوز های لازم ؛ نمایندگی محصولات DJI در ایران را عهده دارد می باشد .


پس از ارایه موفق خدمات برای برند های معتبر عکاسی و تصویر برداری ( نظیر Canon - Nikon - Sony - Fuji Film , ... ) اکنون این شرکت نمایندگی هلی شات های تصویر برداری - نمایندگی فانتوم - نمایندگی ماویک ایر - نمایندگی اسمو - نمایندگی اینسپایر و سایر پلتفرم های تولید شده توسط برند محبوب DJI را بر عهده دارد .

توجه! سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین به مدیریت آقای عمران قاسمی هیچگونه شعبه دیگری ندارد و هرگونه سوء استفاده از نام و نشان این تعمیرگاه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت​​​​​​​