بررسی پهپاد جدید DJI Mavic 3 Classic

سازندگان هم اکنون برای ساخت فیلم های سینمایی جذاب می‌توانند محصول جدید کمپانی dji را با نام Mavic 3 Classic با قیمتی کمتر از Mavic 3 خریداری کنند.

 

 

 

 

DJI نام تجاری پیشرو برای هواپیماهای بدون سرنشین با دلایل خوب است. هواپیماهای آن به طور کلی قابل اعتماد هستند، و دوربین‌های آن از نظر کیفیت تصویر، از استارت‌های مصرف‌کننده مانند Mavic 3 Mini تا گزینه‌های سطح بالا، با رقبا بی‌نظیر هستند.

از جدیدترین اخبار سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین نیز تعمیر مویک 3 کلاسیک در این تعمیرگاه مرکزی است.

 

 

لنز دوربین پهپاد DJI Mavic 3 Classic

 

 

Mavic 3 Classic که امروز با قیمت 1599 دلار (با کنترل از راه دور) معرفی شد، در دسته دوم قرار می گیرد. این پهپاد حول یک دوربین سنسور چهار سوم، همان دوربین استاندارد Mavic 3 (2049 دلار) ساخته شده است و از همان قاب هواپیما و سیستم انتقال استفاده می کند. تفاوت دوربین تله فوتو ثانویه است. در Mavic 3 معمولی گنجانده شده است، اما از Mavic 3 Classic حذف شده است.

 

 

 

 

 

DJI شرط می‌بندد که بسیاری از مشتریان بالقوه Mavic 3 لنز تله فوتو را از دست نخواهند داد، و من تمایل دارم با آن موافق باشم. من هم Mavic 3 و هم Mavic 3 Cine با قابلیت ProRes را آزمایش کرده ام. با هر دو پهپاد، دوربین اصلی Four Thirds ستاره نمایش است. لنز آن فیلم واضح و درجه یک فیلم را ارائه می دهد. دوربین تله زوم از نظر کیفیت چند پله پایین تر است.

 

نمایندگی تعمیر پهپاد ها و لرزشگیر های dji در پایتخت ایران واقع در خیابان جمهوری با نام سازمان خدماتی ایده‌آل دوربین درحال فعالیت است.

 

و دوربین اصلی خوب است. این یک نمایه رنگی Hasselblad را برای فیلم‌های آماده به اشتراک گذاشتن ارائه می‌دهد و می‌تواند برای سازندگانی که ترجیح می‌دهند درجه رنگ خود را اعمال کنند، به D-Log 10 بیتی تغییر دهد. این با نرخ فریم 5.1K50 و 4K60 Mavic 3 مطابقت دارد و از آنجایی که از همان قاب هوا، باتری و سیستم انتقال O3 استفاده می کند، می توانید انتظار پرواز تا 46 دقیقه و کنترل بی وقفه را فراتر از خط دید داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های ویدئویی می‌توان به حرکت آهسته با رزولوشن 4K120 و 1080p200 اشاره کرد و برای عکس‌های عکاسی، عکس‌های ۲۰ مگاپیکسلی با فرمت JPG یا ۱۲ بیتی Raw DNG دریافت می‌کنید.

 

 

 

 

Mavic 3 Classic با برنامه DJI Fly کار می کند و حسگرهای موانع همه جانبه را ارائه می دهد. این حالت های پرواز نیمه خودکار، APAS و ActiveTrack را ممکن می کند. در حالت APAS پهپاد قادر است به تنهایی در محیط های پیچیده حرکت کند، بنابراین شما فقط باید آن را در جهت درست قرار دهید تا درختان و ساختمان ها را به راحتی دور بزند. ActiveTrack روی یک سوژه قفل می‌شود و به پهپاد اجازه می‌دهد تمام خلبانی را انجام دهد.

 

 

 

حسگرهای مانع یکی از ویژگی‌های ایمنی هستند که DJI در پهپاد تعبیه می‌کند. Mavic 3 Classic همچنین دارای GPS برای موقعیت یابی است و در صورت قطع ارتباط با کنترل یا کمبود باتری به خانه باز می گردد. این پهپاد همچنین شامل یک واحد AirSense ADS-B است و اگر هواپیمای سرنشین دار در نزدیکی آن کار می کند به شما هشدار می دهد و از geofence DJI FlySafe برای جلوگیری از استفاده در نزدیکی فرودگاه ها و سایر مناطق ممنوعه پشتیبانی می کند.

 

 

 

تهیه و تنظیم : ایده‌آل دوربین/نمایندگی تعمیر پهپاد و لرزشگیر DJI