8 دلیل برای خرید پهباد فیلمبرداری ( هلی شات و فانتوم )

 

خریدن یا نخریدن یک پهباد فیلمبرداری یکی از مسائلی است که بسیاری از فعالان در حوزه عکس و فیلم به آن فکر می کنند . استفاده از فناوری تصویر برداری از بالا ؛ یا فیلمبرداری هوایی یکی از روندهای رو به رشد است و در سراسر جهان مورد استقبال واقع شده است . در این مطلب دلایلی را مورد اشاره قرار می دهیم که شما را برای خرید یک پهباد فیلمبرداری مجاب می کنند .

  1. دستیابی به یک پرسپکتیو منحصر به فرد

شما تقریباً هر روز خانه خود را می بینید ، اما آیا تا به حال دقت کرده اید  که خانه شما از بالا چگونه به نظر می رسد؟

احتمالاً به ندرت منزل خود را از این نما مشاهده کرده اید ؛  و این جذابیت بسیار عظیمی است که  پهباد های فیلمبرداری ( هلی شات و فانتوم )  برای بسیاری از افراد به وجود می آورند. . این ابزار های پیشرفته فیلمبرداری و تصویر برداری از بالا ؛  افقهایی از  جهان اطراف  به روی ما می گشایند که بندرت توسط کسی دیده شده است .

 این زاویه دید و پرسپکتیو منحصر به فرد باعث می شود عکس های خارق العاده ای به وجود آمده و نور کاملاً جدیدی را بر روی چیزهای معمولی پیرامون ما بدرخشد.

 برای ثبت تصویر و نمای فوق العاده زیر از یکی از  بهترین پهباد های فیلمبرداری هوایی یعنی  ، Phantom 4 Pro استفاده شده است.

نمایندگی هلی شات و فانتوم

2 – تصاویر نرم و روان

هلی شات های  DJI هنگام فیلمبرداری ، تصاویر بسیار نرم و روانی را ارائه می دهند ، و دلیل این امر استفاده از گیمبال هایی با قابلیت ها و کارایی بسیار بالا می باشد .  گیمبالهای  UAV DJI را به یک انتخاب برتر برای سازندگان فیلم و V-loggers در سراسر جهان تبدیل کرده اند. اما این فقط مخصوص حرفه ای ها نیست ، زیرا بسیاری از کاربران هلی شات و فانتوم  از آن برای گرفتن لحظه های گرانبهای خانوادگی یا فیلم های خیره کننده هنگام تعطیلات استفاده می کنند. یکی از بهترین انواع هلی شات ها  ، Mavic Pro  است که به دلیل داشتن بازوهای تاشو از قابلیت حمل و نقل بسیار آسانی نیز برخوردار می باشد

 

3 - سرگرم کننده

 

استفاده از مود تصویر برداری ورزشی و انجام یک پرواز ارام و مطمئن ؛ تجربه ای بسیار دلپذیر به شمار می آید. شاید این احساس از تمایل کهن بشر به وجود آمده باشد که بتواند پرواز کند ، بهترین داستان اسکار ایکاروس است یا این فقط تجربه ای هیجان انگیز برای دیدن جهان در حال چرخش در زیر قدم های  شماست ، و به طور خاص  اگر از عینک DJI استفاده می کنید لذت این تجربه منحصر به فرد را به صورت خاصی احساس خواهید نمود . . اگر یک مزیت رقابتی به وجود آورده اید و دوست دارید آدرنالین خود را پمپاژ کنید ، می توانید به مسابقات هواپیماهای بدون سرنشین جهان اول شخص (FPV) بپیوندید .

نمایندگی DJI

4 – کسب درآمد

به طور معمول ابزار های سرگرم کننده درآمد و منفعت مالی ندارند ، اما هلی شات ها و فانتوم های بدون سرنشین فرصت های زیادی برای پول درآوردن پیش روی شما قرار می دهند .

 برای مثال ، عکاسی ، ساخت فیلم ، نقشه برداری ، مدل سازی سه بعدی ، کشاورزی دقیق ، تبلیغات در املاک و مستغلات ، بازرسی از سازه ها و تجهیزات و غیره از جمله مواردی هستند که کسب درآمد با استفاده از یک پهباد فیلمبرداری ( فانتوم و هلی شات ) را امکان پذیر می نمایند

 اینها فقط نوک کوه یخ برای فعالیت های درآمدزایی ، زیرا این لیست همیشه در حال گسترش است و این امر بدان دلیل است که برنامه های پهپادی و قابلیت های آنها  همیشه در حال توسعه است و فرصتهای بیشتر درآمد زایی نیز به زودی پیش روی کاربران فانتوم ها و هلی شات های تصویر برداری قرار داده می شوند.

تعمیر فانتوم

 

5 - وارد یک انجمن جدید شوید

فعالیت های عکاسی و فیلمبرداری با استفاده از پهباد ها و هلی شات ها ؛  دارای یک جامعه پرشور و پر از افراد مفید است که گروه زیادی از افراد مبتدی تا کارشناسان حرفه ای پر شور را در بر می گیرد .  این افراد همیشه و با اشتیاق  در مورد تجربیات خود صحبت کرده و آنها را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.

در رابطه با فعالیت های تصویر برداری هوایی با استفاده از فانتوم و هلی شات تعداد زیادی از گروه های کاربری در اینترنت وجود دارند که در آن کاربران راهنمایی هایی زیادی  را  با یکدیگر مبادله کرده و به همه این افراد به یکدیگر کمک می کنند تا مهارت های پرواز ، عکاسی و ویرایش عکس خود را بهبود ببخشند. DJI ، البته ، دارای انجمن های پرجمعیت و همچنین گروه های فیس بوک برای تمامی کاربران محصولات خود می باشد .

 

نمایندگی DJI

6 - برای اهداف آموزشی

هلی شات , فانتوم و پهباد های فیلمبرداری و عکاسی  در بسیاری از کشورهای جهان در حال  تبدیل شدن  به ابزارهای حیاتی در زمینه های آموزشی هستند  زیرا آنها به معلمان کمک می كنند تا دروس تعاملی و جالب را به دانشجویان خود ارائه دهند. علاوه بر این ، دانش آموزان خودشان آنها را برای کار پروژه خود در مدرسه مفید می دانند.

 

7 - درخشیدن در رسانه های اجتماعی

 

بیایید با آن روبرو شویم ، بسیاری از تصاویر و فیلم ها در رسانه های اجتماعی این روزها بسیار کسل کننده هستند فقط به این دلیل که تعداد زیادی از آنها وجود دارد ، بنابراین ؛ ارایه یک تصویر زیباو ؛ متفاوت و منحصر به فرد امری دشوار به نظر می رسد . با توانایی های عکاسی هوایی  که هلی شات ها و فانتوم ها در اختیار شما قرار می دهند  ، دیگر نگرانی در مورد صحبت کردن در مورد تصاویر در اینترنت ندارید.

نمایندگی DJI

8 – روابط اجتماعی

داشتن یک پهباد فیلمبرداری یا عکاسی از سری محصولات DJI می تواند به شما در معاشرت های اجتماعی نیز کمک کند زیرا این امر شما را ترغیب می کند تا از خانه خارج شوید و به جایی جالب بروید تا عکس هایی جالب بگیرید. فانتوم ها و هلی شات ها در هنگام پرواز و اغلب افراد دیگر را به سمت خود جذب می کند تا به دیدار شما بیایند و از شما سؤال کنند.

برخورداری از فناوری هواپیماهای بدون سرنشین دیگر یک رویای دور دست برای  آینده نیست و اکنون زمان اتخاذ این فناوری است.

 

نمایندگی هلی شات و فانتوم

تعمیرات فانتوم DJI